معرفی 10 کتاب برای قبولی در تیزهوشان

اشتراک گذاری این خبر

قبولی  در مدارس خاص میتواند یکی از راه‌های مهم موفقیت در زندگی تحصیلی افراد باشد. موفقیت در این آزمون‌ها به فاکتورهای زیادی وابسته است. سطح تمرکز دانش آموزان، سطح درسی، موقعیت و شرایط محیط و امکانات موجود از مهم‌ترین فاکتورهای موفقیت در آزمون تیزهوشان هستند. تهیه کتب مناسب درسی یکی دیگر از نکات مهم موفقیت در آزمون‌های تیزهوشان است.

معمولا خانواده‌ها و دانش آموزان برای پیدا کردن و خرید بهترین کتاب‌های تیزهوشان دچار سر درگمی و ابهام هستند. اگر قصد دارید کتاب‌های ورودی آزمون تیزهوشان را خریداری کنید و نمی‌دانید کدام کتاب انتخاب بهتری برای شما است، نگران نباشید. در این مقاله با بهترین کتاب‌های آزمون ورودی تیزهوشان آشنا خواهید شد.

 

هوش فرازمینی ET پنجم و ششم گامی تا فرزانگان چاپ جدید 

 شامل:
 بیش از ۵۰۰۰ تست و ۳۰۵ مبحث سوال هوش همراه با پاسخ نامه تشریحی
 هوش زبانی ، هوش ریاضی ، هوش شهودی ، هوش طبیعی ، استعداد دقت و تمرکز
 ارائه تکنیک های پاسخگویی برای کم نیامدن زمان بررسی و تحلیل سوالات آزمون های تیزهوشان سال های اخیر
 انطباق کامل و ۱۰۰ درصدی سوالات آزمون سمپاد در سال ۱۴۰۰ پایه پنجم و ششم
 مولف : علی قصاب
 انتشارات گامی تا فرزانگان (با تخفیف و ارسال رایگان)
 ایده آل برای قبولی در آزمون تیزهوشان و سمپاد
 ویژه هوش پنجم و هوش ششم

هوش فرازمینی ET هشتم و نهم گامی تا فرزانگان چاپ جدید 

 شامل:
 بیش از 4000 تست و 314 مبحث سوال هوش همراه با پاسخ نامه تشریحی
 منطبق با ساختار های جدید سوالات هوش چندگانه
 بررسی و تحلیل سوالات آزمون های تیزهوشان سال های اخیر
 درسنامه کامل
 ارائه تکنیک های پاسخگویی برای کم نیامدن زمان
 استعداد دقت و تمرکز (ترجمه و تناظر )
 بررسی و تحلیل سوالات آزمون های تیزهوشان سال های اخیر
 ارائه تکنیک های پاسخگویی برای کم نیامدن زمان
 هوش زبانی (هوش کلامی ، هوش واژگانی ، هوش ادبی ، استعداد درک مطلب )
 هوش ریاضی (هوش عددی – هوش محاسباتی – هوش منطقی – هوش ترکیباتی – استعداد کفایت داده ها )
 هوش شهودی ( هوش تصویری و غیرکلامی – هوش هندسی – هوش فضایی )
 هوش طبیعی (هوش تجربی – هوش مهندسی – هوش استنباطی )
 انطباق کامل و ۱۰۰ درصدی سوالات آزمون سمپاد در سال ۱۴۰۰ پایه هشتم و نهم
 مولف : علی قصاب
 انتشارات گامی تا فرزانگان (با تخفیف و ارسال رایگان)
 ایده آل برای قبولی در آزمون تیزهوشان و سمپاد
 ویژه هوش هشتم و هوش نهم

هوش ET فرمول1 * هوش شهودی* گامی تا فرزانگان

در آزمون تیزهوشان 1400 پانزده سوال عینا از این کتاب استفاده شده بود پایه ششم و پنجمکتابی سرنوشت ساز برای قبولی در آزمون تیزهوشانانطباق کامل و پوشش صد در صد سوالات آزمون سمپاد در سال 1400منطبق با ساختار های جدید سوالات هوش چندگانه شامل140مبحث و 2500سوال هوش ،به همراه پاسخنامه تشریحی ارائه تکنیک های پاسخگویی برای کم نیامدن زمان بررسی و تحلیل سوالات آزمون های تیزهوشان سال های اخیر درسنامه کامل

هوش ET فرمول1 *هوش زبانی*گامی تا فرزانگان

کتابی سرنوشت ساز برای قبولی در آزمون تیزهوشان منطبق با ساختار های جدید سوالات هوش چندگانهشامل 160 مبحث و 2500 سوال هوش به همراه پاسخ نامه تشریحیهشت کتاب تخصصی هوش زبانی و استعداد تحلیلی در یک کتاب : این کتاب جامع ترین و وسیع ترین کتاب هوش زبانی استعداد تحلیلی در دنیاست. تکنیک هایی که در این کتاب خواهید دید شامل فهرست کاملی از همه تکنیک های پاسخ گویی به سوالات هوش زبانی و استعداد تحلیلی است .

استارتر هوش بهتر از خودم چاپ جدید 

استارتر استارت باهوش شدن شما رو میزنه و یه پیش نیاز خوب و قابل اطمینان برای شما دانش آموزان سخت کوش و با هوش به حساب میاد تا بتونید بهره برداری بهتر و مطمئن تری از کتاب  ET داشته باشید. با خوندن دقیق این کتاب خودتونو برای بهتر شدن آماده کنید  چون این کتاب با  داشتن 600 سوال میتونه یه شروع پر قدرت برای شما باشه …آغازی مطمئن در فضایی شاد به سوی تیزهوشان مجموعه ای هدفمند برای آموزش 16 مدل هوش و استعداد 60 آزمون 10 سواله  اجرای 180 آزمون هوشمند خانگی در اپلیکیشن بهتر از خودم دریافت 180 کارنامه مجزا به همراه نمودار تحلیل ذهن دریافت پاسخنامه 100 درصد تشریحی در ( اپلیکیشن بهتر از خودم )

بسته هوش تخصصی بهتر از خودم گامی تا فرزانگان

*شاهکاری از انتشارات گامی تا فرزانگان*

محتوای این محصول فیزیکی و مکتوب و کاغذی است نه آنلاینکارت طلایی اختصصاصی فعال سازی در اپلیکیشن بهتر از خودم ده دفترچه 60 سوالی تالیفی بهتر از خودم از 16 مدل سوال هوشتصحیح و ارزیابی دقیق و آنلاین در اپلیکیشن بهتر ازخودم 3*2 دفترچه آزمون ورودی استعدادهای درخشان پایه ششم برگزار شده از سال 1398تا 14003*2 دفترچه آزمون شبیه ساز تیزهوشان مطابق با آخرین تغییرات آزمون استعدادهای درخشان بر مبنای کتاب های ET , و فرمول 1دفترچه آزمون تکمیل ظرفیت استعدادهای درخشان پایه هفتم برگزار شده در سال 1399دفترچه آزمون استاندارد هوش(MESNA،استنفوردبینه،ریون،دو سطحی ،کتل،دومینو)آزمون خلاقیت (تورنس،گودیناف،ژان لویی)

هوش مالتیپل تیزهوشان نهم خیلی سبز

این کتاب بخش های متنوعی داره که هر کدوم یکی از ابعاد هوش رو در بر می گیره.شما با حل تمرین‌های این کتاب هر روز با هوش تر از روز قبل میشوید و میتوانید خودتان را برای آزمون تیزهوشان سال ششم آماده کنند.به ابعاد مختلف هوش توجه کامل شدهاز منابع معتبری مثل هوش وکسلر گاردنر آزمون وکسلر آمون کمبریجآزمون های gamt آزمون هوش کلاسیک ترستون آزمون استعداد مکانیکی مینه سوتاو…. به نحو احسن استفاده شده است

هوش کمپلکس ششم تیزهوشان مهروماه

– جامع ترین کتاب تألیف شده در زمینه‌ی هوش بر اساس نظریه‌ی هوش‌های چندگانه‌ی هاوارد گاردنر
– مرجع کامل هوش و استعداد
– کامل‌ترین مرجع دوره‌های آموزشی فرا‌‌مدرسه‌ای
– مطابقت ۱۰۰ درصدی با رویکرد آزمون تیزهوشان
– متنوع‌ترین مجموعه‌ی پرسش‌های چندگانه‌ای و تشریحی شامل بیش از ۲۳۰۰ تست و پرسش طبقه‌بندی شده در ۸بخش، ۱۲ فصل و ۱۱۲ مبحث
– راهنمای فصل به همراه مثال‌های حل شده در ابتدای هر مبحث به قلم شیرین یکی از ارزشمند‌ترین استادان کشور
– به همراه پاسخ‌نامه‌ای کامل برای همه‌ی پرسش‌ها
هوش کمپلکس ششم ششم تیزهوشان تیزهوشان ششم مصطفی باقری کتاب های تیزهوشان پنجم کتاب های تیزهوشان ششم تیزهوشان پنجم مرجع هوش و استعداد هوش و استعداد هوش استعداد

کتاب جامع پایه دوم تیزهوشان خیلی سبز

این کتاب به عنوان یک منبع مطالعاتی جامع و مستند در اختیار دانش‌آموزان پایه‌ی دوم دبستان قرار گرفته است. کتاب جامع تیزهوشان دوم دبستان با همکاری مشترک فریبا رئیسی، مریم روزبهانی و احمدرضا روشن در 227  صفحه تالیف شده و انتشارات خیلی سبز آن را به چاپ رسانده است. کتاب پیش رو مجموعه‌ای از درس‌های ریاضی، علوم و فارسی است. در درس ریاضی ابتدا به درسنامه پرداخته شده است و سپس سوالات از کمی دشوار به دشوار ارائه شده است. برای درس علوم نیز درسنامه‌ای ارائه شده که بعد از آن سوالات به صورت فصل به فصل ارائه شده است. 

پک شش تایی راه های تقویت هوش آلبالو گامی تا فرزانگان چاپ جدید 

 کتاب بر پایه توانایی و ویژگی های رشدی تنظیم گردیده و به آن ها در جهت ارتقای سطح توجه و دقت سرعت عمل و حافظه و بهبود و پرورش مهارت های هوش به آن ها کمک می نماید مجموعه کتاب آلبالو تنها یک کتاب نیست بلکه نقطه آغازی است برای ورود به مجموعه ای که با دانش و تجربه خود تلاش می‌کند که فرزند شما با هوش تر شود به همراه فعالیت های کاربردی و تمرین های تقویت دقت و توجه ، حافظه، سرعت عمل، دست نویسی و نوشتن ، مهارت یادگیری  کتابی موثر برای پرورش و رشد خلاقیت ذهنی و هوش لذت علاقه و انگیزه در کودکان در اثر لذت و سرگرمی حاصل می‌شود

مشترک شدن در خبرنامه ما

به روز رسانی دریافت کنید و از بهترین ها بیاموزید

اخبار و رویدادهای بیشتری در خصوص کتاب و کنکور و تیزهوشان مشاده کنید.

آیا می خواهید دانش خود را تقویت کنید؟

با ما تماس بگیرید و در تماس باشید

💳 ارسال تصویر تراکنش کارت به کارت

شماره کارت: 6362-1410-4934-3529

علیرضا احمدزاده سبزه وار

شماره سفارش*
نام و نام خانوادگی*
اظلاعات تراکنش را وارد کنید ↓*
تاریخ، مبلغ، شماره پیگیری، 4 رقم آخر شماره کارت