پک هوش فرازمینی ET + کتاب هوش استارتر برای قبولی در آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳

اشتراک گذاری این خبر

پک هوش فرازمینی ET + کتاب هوش استارتر برای قبولی در آزمون تیزهوشان ۱۴۰۳

کتابی منحصر به فرد و پوشش کامل سوالات هوش آزمون تیزهوشان پنجم و ششم اگر قصد قبولی در آزمون ورودی مدارس تیزهوشان رو داری، این کتاب برات لازمه هـوش فرازمینی یعنی اعتقادات مردم و حتی بعضی از دانشمندان سنتی درباره ی « هوش » طبق این اعتقاد قدیمی هوش هـر انسـان قـابل ارزیـابی و ثابت است. ایـن دیدگاه در سال های اخیـر بـه کلی رد شـده است، زیـرا امروزه می دانیـم کـه با آمـوختن تکنیک های پاسخ گویی به سؤالات هـوش، می توان هوش قابل ارزیابی را افزایش داد. برای نشان دادن وجه تمایز، این نوع هوش « هوش فرا زمینی » نامیده شده است تا به خوبی نشان بدهد که هر کسی می تواند باهوش تر شود؛ و کتاب هوش فرا زمینی ET یک کتاب دقیقاً با این دیدگاه است. کتاب هـوش ET، نخستین، جامـع ترین و بروزترین کتاب « هوش فرا زمینی » در ایران است که به اهتمام دپارتمان علمی « باشگاه هـوش و خلاقیت زنـدگی » و زیرنظـریکـی از باسـابقه تـرین و درخشـان ترین مدرسین و پـژوهشگـران حوزه ی سنجش و آموزش هوش و خلاقیت و ریاضی تیزهوشان تهیه و تدوین شده است.

مشترک شدن در خبرنامه ما

به روز رسانی دریافت کنید و از بهترین ها بیاموزید

اخبار و رویدادهای بیشتری در خصوص کتاب و کنکور و تیزهوشان مشاده کنید.

اخبار

چه‌جوری درس بخونم؟

روش پس‌ختام یا PQ❹R این روش برای متن‌های علمی قابل استفاده است و اسمش از حروف اول ۶ مرحله این روش ساخته شده: Preview (پیش‌خوانی) -> Question (سوال)

اخبار

مجموعه جلسات مشاوره و برنامه ریزی

مجموعه جلسات مشاوره و برنامه ریزی 💯 رایگان از تیزهوشان تا کنکوربرای کسب تاریخ و زمان جلسات حتما در کانال تلگرام عضو باشید و پیج

آیا می خواهید دانش خود را تقویت کنید؟

با ما تماس بگیرید و در تماس باشید

💳 ارسال تصویر تراکنش کارت به کارت

شماره کارت: 3529-4934-1410-6362

علیرضا احمدزاده سبزه وار