مسائل شیمی کنکور لقمه

اشتراک گذاری این خبر

کتاب مسائل شیمی کنکور لقمه طلایی توسط انتشارات مهر و ماه برای پایه‌های دهم و یازدهم و دوازدهم جهت آمادگی در کنکور برای دانش آموزان به چاپ رسیده است این کتاب توسط آقای محمد حسین انوشه در ۳۶۸ صفحه تالیف شده است. انتشارات مهر و ماه همزمان با تحول اساسی در سیستم آموزشی کشور و ایجاد تغییرات بنیادین در کتاب‌های درسی، فعالیت جدیدی را در کتاب‌های آموزشی خود آغاز کرده است این کتاب‌ها بر اساس شیوه نامه‌هایی متکی بر تجربه موفق به نگارش در آمده است.

کتاب‌های جمع بندی کنکور: درسنامه‌های مناسب برای جمع بندی مطالب هر درس و گزیده‌ای از بهترین تست‌های تالیفی و کنکوری

کتاب‌های آموزش فضایی: آموزش کامل و جذاب همه مباحث به همراه تست‌های گزیده آموزشی

کتاب‌های کار: تمرین از سطر به سطر متن کتاب درسی و پاسخ کلیدی همه پرسش‌های محاسباتی و دشوار و پاسخ تشریحی گزیده ایی از پرسش‌های مهم

ساختار کلی کتاب مسائل شیمی کنکور لقمه طلایی مهر و ماه

· دسته بندی منحصربه فرد مسائل مطابق فصول کتاب درسی

· ارائه ۱۴۹ مسئله به روزرسانی شده از کنکورهای چند سال اخیر

· آموزش دقیق‌ترفندهای منحصربه فرد و ابداع شده توسط مولف

ویژگی‌های این کتاب

در این کتاب همه تست‌های کنکورهای قبل را که به کتاب‌های درسی مربوط است جدا شده و بعد از ویرایش و به روز رسانی‌های اساسی طبق فصل بندی کتاب درسی طبقه بندی شده است. در کتاب مسائل شیمی لقمه طلایی از مباحث جدیدی که در کنکورهای قبلی مسئله ایی طرح نشده بود به تعدادلازم و کافی تست تالیفی طرح شده همچنین این کتاب دارای پاسخ‌های تشریحی است. در کنکورهای سال‌های ۹۱ تا ۹ تعداد مسایل در ۳۵ تست درس شیمی کنکورهای تجربی و ریاضی حداقل ۱۲ و حداکثر ۱۹ مورد بوده است چیزی حدود ۳۰ تا ۵۵٪ که در کنکور ۹۸ رشته تجربی و ریاضی در درس شیمی به‌ترتیب ۱۴ و ۱۸ بوده است در این کتاب مسائل ارائه شده در کل دوذه دوم دبرستان (دهم تا دوازدهم) و کنکور در ۳۳ قسمت مجزا پوشش داده شده است و هر فصل به دو قسمت متمایز تقسیم بندی شده و هر قسمت درسنامه مختصرو کاربردی دارد و همچنین در ادامه درسنامه تست کنکور سال‌های گذشته و یا تست‌های تالیفی ارائه شده است. هر مسئله و پاسخ آن در یک یا دو صفحه از کتاب آماده است. یکی از ویژگی‌های کتاب مسائل شیمی لقمه طلایی این است که در ابتدای کتاب به عنوان پیش درآمدی بر انجام محاسبات در حل مسائل شیمی یک قسمت ارزشمند ارائه شده که آموزش فشرده‌ترفندهای ریاضی در انجام محاسبات انتهای مسائل شیمی است. همچنین در انتهای کتاب یک ضمیمه قرار داده شده که چهل فرمول طلایی و کاربردی برای حل مسائل شیمی را در بر دارد.

با توجه به تمامی ویژگی‌های ذکر شده، تهیه کردن کتاب مسائل شیمی کنکور لقمه طلایی از انتشارات مهر و ماه می‌تواند یک فرصت ایده‌آل برای دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم محسوب شود.

 

 

لینک خرید 

مشترک شدن در خبرنامه ما

به روز رسانی دریافت کنید و از بهترین ها بیاموزید

اخبار و رویدادهای بیشتری در خصوص کتاب و کنکور و تیزهوشان مشاده کنید.

آیا می خواهید دانش خود را تقویت کنید؟

با ما تماس بگیرید و در تماس باشید

💳 ارسال تصویر تراکنش کارت به کارت

شماره کارت: 6362-1410-4934-3529

علیرضا احمدزاده سبزه وار

شماره سفارش*
نام و نام خانوادگی*
اظلاعات تراکنش را وارد کنید ↓*
تاریخ، مبلغ، شماره پیگیری، 4 رقم آخر شماره کارت