زبان انگلیسی جامع کنکور(۱۰,۱۱,۱۲)

اشتراک گذاری این خبر

این کتاب شامل بخش‌هایی است که می‌تواند step by step شما را برای رسیدن به درصد بالا آماده ‌کند.

۱- درسنامه‌ها

در این کتاب برای هر مبحث درسنامهء جدایی داریم؛ یعنی علاوه بر گرامر برای لغات، متن و کلوز هم درسنامهء کوتاهی داریم که به‌صورت درس‌به‌درس طراحی شده‌اند و بعد از هر‌کدام تست‌هایی می‌آیند. در درسنامه‌‌ها نکات در غالب tip یا Golden tipمی‌آیند.

۲- تست‌ها

تست‌های این کتاب به دو دسته تقسیم می‌شوند، تست‌های درس‌به‌درس و صد سؤال که یکی از مهمترین بخش‌های این کتاب است. راستی این را هم بگویم که می‌توانید این کتاب را دو بار بخوانید یک‌بار درس‌به‌درس و بار دوم فقط صد سؤال را بخوانید. دانش‌آموزانی هم که فکر می‌کنند دانش ‌زبانی بالا‌تری دارند، بروند سراغ صد سؤال چون ترکیبی هستند و کلاً بهتر است تست‌های ترکیبی را امتحان کنید تا روش کنکوری خواندنتان تکمیل‌تر شود.

۳- جدول واژگان

این جدول‌ها لغت‌های مهم هر درس را با مثال دارند. یک توصیهء مهم به شما این است که لغت‌ها را تک‌تک حفظ نکنید، آن‌ها را با جمله یاد بگیرید، چون لغت‌ها کاربرد و معانی بسیاری دارند و حفظ‌کردن آن‌ها فقط شما را خسته و در این بین وقت شما را هم تلف می‌کند.

۴- متن و کلوز

متن‌ها و کلوز‌ها اغلب از کنکور سراسری هستند و سعی شده‌ است که متن‌ها به مطالب هر درس نزدیک باشند. برای این بخش حتماً درسنامهء خلاصه‌شده را مطالعه کنید تا با نوع سؤالات آشنا شوید و همچنین برای جواب‌دادن به سؤالات متن در وقت صرفه‌جویی کنید. به‌خاطر داشته باشید که سؤالات متن شاید از خود متن هم مهم‌ترند.

۵- آزمون کنکوری

بعد از هر درس، آزمون شبیه کنکور داریم که شرایط حضور در کنکور را برای شما ایجاد می‌کنند، البته بعد از پایان هر پایه هم یک آزمون جامع کنکوری داریم. پیشنهاد می‌کنم این قسمت را هم در دور دوم مطالعهء خود قرار بدهید، چون با سؤال‌های جور‌وا‌جور رو‌به‌رو می‌شوید.

۶- ضمیمه

در آخر کتاب قبل از پاسخنامهء تشریحی تعدادی جدول مهم داریم که شامل افعال نامنظم و لغت‌هایی که از نظر املایی به هم شبیه هستند و ممکن است در تست‌ها کمی برای شما مشکل ایجاد کنند.

 

لینک خرید 

مشترک شدن در خبرنامه ما

به روز رسانی دریافت کنید و از بهترین ها بیاموزید

اخبار و رویدادهای بیشتری در خصوص کتاب و کنکور و تیزهوشان مشاده کنید.

آیا می خواهید دانش خود را تقویت کنید؟

با ما تماس بگیرید و در تماس باشید

💳 ارسال تصویر تراکنش کارت به کارت

شماره کارت: 6362-1410-4934-3529

علیرضا احمدزاده سبزه وار

شماره سفارش*
نام و نام خانوادگی*
اظلاعات تراکنش را وارد کنید ↓*
تاریخ، مبلغ، شماره پیگیری، 4 رقم آخر شماره کارت