ساختار کتاب تست عربی جامع خیلی سبز :

کتاب عربی جامع کنکور خیلی سبز به چند بخش متنوع و کاربردی تقسیم می شودکه در ذیل به آن اشاره مینماییم :

1) درسنامه :

درسنامه کتاب عربی جامع خیلی سبز به زبان قابل فهم و روان و با لحنی صمیمی نوشته شده و به دلیل جامع بودن کتاب مفصل توضیح داده شده به شکلی که همراه با بخش های درسنامه مثال هایی برای فهم بهتر مطالب ارائه شده است. گفتنی است که این مطالب با توجه به کتاب درسی نگاشته شده اما محتوای مطالب مهم به سبک مولف نگاشته شده و این درسنامه ویژه دانش آموزان و داوطلبانی که سطحی بالاتر و پیشرفته تر از کتاب درسی را مد نظر دارند.
برای قواعد هر درس علاوه بر مقدمه ابتدایی ، کادرهای ویژه در نظر گرفته شده که یادگیری را ساده تر و مطالب را قابل فهم تر می نماید.

2) تست (پرسش های چهارگزینه ای)

در این بخش مجموعه ی عظیمی از تست ها در برگیرنده مطالب کتاب درسی عربی دهم ، یازدهم و دوازدهم ارائه شده است که به طور جز به جز شامل 857 تست برای عربی دهم ، 1006 تست برای عربی یازدهم ، 585 تست برای عربی دوازدهم و 267 تست برای درک مطلب عربی ارائه شده است. پرسش های چهارگزینه ای کتاب عربی جامع کنکور خیلی سبز طبقه بندی شده و ترتیب شده از اسان به متوسط و سخت منتشر شده که محتوای منطقی داشته و استاندارد سازی شده است.

3) پاسخنامه

در بخش پاسخنامه کتاب عربی جامع خیلی سبز تمامی تست ها به صورت تشریحی پاسخ داده شده و تمامی گزینه ها مورد بررسی قرار گرفته است ، به شکلی که جنبه رفع اشکال دراین سوالات رعایت شده و با مرور این بخش اشکالات خود را بیش از پیش مرور مینمایید.

ویژگی های عربی جامع کنکور خیلی سبز :

1) درسنامه جامع و کامل از کتاب درسی دهم ، یازدهم و دوازدهم
2) تست های متنوع و احتمالی کنکور
3) بهره مندی از تنوع رنگی در ارائه مطالب
4) بررسی کامل کلیه مطالب کتابهای درسی
5) پاسخنامه کاملا تشریحی
6) سطح بندی تست ها
7) استاندارد سازی سوالات با رویکرد پیشرفته

 

لینک خرید 

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

به کمک احتیاج دارین؟!
💬 تیم پشتیبانی صدکنکور:
🔔 سلام، برای چت در WhatsApp بر روی یکی از نمایندگان ما کلیک کنید!