حفظیات شیمی لقمه

اشتراک گذاری این خبر

ساختار کلی کتاب حفضیات شیمی کنکور لقمه طلایی مهر و ماه

· حفظیات متن کتاب‌های درسی دهم تا دوازدهم

· حفضیات تصاویر و نمودارها و جدول‌ها

· جمع بندی و دسته بندی حفضیات به شکل جدولی

· متمایز کردن واژگان کلیدی در متن کتاب

این کتاب را واو به واو بخوانید

هر سال در کنکور سراسری تعدادی تست مربوط می‌شود به مباحث حفظی شیمی که با خواندن این کتاب خیالتان از این دسته از تست‌هایی که در کنکور می‌آید راحت خواهد بود. در این کتاب، هر فصل از کتاب درسی به چند قسمت مستقل و هر قسمت نیز به چند تیتر مجزا تقسیم‌بندی شده است، به طوری که تیترهای ارائه شده با عنوان‌های کتاب درسی برابری دارند. مطالعه کتاب دیگری از همین سری تحت عنوان «مفاهیم، تعاریف و فرمول‌های شیمی» را نیز به داوطلبان عزیز کنکور پیشنهاد می‌کنیم. مطمئن باشید این کتاب‌های دوقلو به شما کمک میکند تا تست‌های شیمی کنکور را به خوبی پاسخ دهید.

ویژگی‌های کتاب حفظیات شیمی لقمه

کتاب حفظیات شیمی کنکور لقمه طلایی به صورت کامل اما خلاصه و مفید مرتب شده است در این کتاب هر فصلی از کتاب‌های درسی به چند قسمت کم حجم تقسیم شده تا بتوانید بر مطالب تسلط پیدا کنید. در سال‌های اخیر طراحان سوالات کنکور جمله‌ها و عباراتی را در تست‌ها طراحی میکنند که از اهمیت بیشتری برخوردار هستد که در این کتاب تحت عنوان «باید بدانید» آمده‌اند. کتاب حفضیات شیمی از دو بخش درسنامه و پیوست‌ها تشکیل شده است ک درسنامه‌ها شامل ۳ فصل از کتاب درسی شیمی پایه دهم، سه فصل از کتاب درسی پایه یازدهم و چهار فصل از کتاب درسی پایه دوازدم است. در بخش پیوست این کتاب میتوانید معادله واکنش‌های شیمی دهم یازدهم و دوازدهم و همچنین کاربردهای ماده و رنگ‌ها در شیمی را مطالعه کنید. استفاده از تصاویر، جدولها و نمودارها به درک بهتر مفاهیم درس شیمی به دانش آموزان کمک شایانی میکند. با توجه به تمامی ویژگی‌های ذکر شده، تهیه کردن کتاب حفضیات شیمی کنکور لقمه طلایی از انتشارات مهر و ماه می‌تواند انتخاب بسیار مناسبی برای دانش آموزان پایه دهم، یازدهم و دوازدهم رشته تجربی محسوب شود. با خواندن این کتاب قدمی بزرگ در جهت رسیدن به آرزوهایتان بردارید. 

 

 

لینک خرید 

مشترک شدن در خبرنامه ما

به روز رسانی دریافت کنید و از بهترین ها بیاموزید

اخبار و رویدادهای بیشتری در خصوص کتاب و کنکور و تیزهوشان مشاده کنید.

اخبار

باز آمد بوی ماه مهر

مدرسه، خانه ای پر از کتاب،پر از دفتر، پر از کلمات، پر از تخته سیاه، گچ، معلم، خاطره، دانش.مدرسه و درختان گوشه حیاط آن،همان جا

اخبار

عادات غلط مطالعه را بشناسید

حفظ کردن به جای فهمیدن بهتر است به جای حفظ کردن مطالب درسی سعی کنید تا به درک مفهومی و عمیق از آن­‌ها برسید؛ زیرا

آیا می خواهید دانش خود را تقویت کنید؟

با ما تماس بگیرید و در تماس باشید

💳 ارسال تصویر تراکنش کارت به کارت

شماره کارت: 3529-4934-1410-6362

علیرضا احمدزاده سبزه وار