تست فارسی دهم خیلی سبز

اشتراک گذاری این خبر

کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فارسی ۱(دهم) از انتشارات خیلی سبز

 

 آقایان ابوالفضل غلامی، افشین محی الدین،  جلال الدین دهقانی و خانم سحر پذیره کتابی با عنوان پرسش‌های چهار گزینه‌ای فارسی ۱  مخصوص پایه دهم را به نگارش درآورده‌اند. این کتاب که منطبق با کتاب درسی جدید فارسی است می‌تواند برای دانش آموزان پایه دهم مفید واقع شود چراکه از طریق نکات و درس‌نامه آن می‌توانند خود را جهت حضور در کنکور سرا سری و آزاد آماده کنند.

این کتاب بر اساس کتاب درسی به نگارش درآمده است و جای هیچ‌گونه نگرانی در رابطه با توضیحات و مطالب درج‌شده در آن نیست؛ بنابراین دانش آموزان عزیز می‌توانند از سؤالات و پرسش‌های چهارگزینه‌ای آن جهت محک زدن خود استفاده کنند. این کتاب از ساختار مناسبی نیز برخوردار است که در بخش بعدی به ساختار کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فارسی ۱   از انتشارات خیلی سبز خواهیم پرداخت.

ساختار کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فارسی ۱(دهم) از انتشارات خیلی سبز

 کتاب پرسش‌های چهار گزینه‌ای فارسی ۱  از مطالب مهم ازجمله آرایه‌های ادبی، زبان فارسی و تاریخ ادبیات تشکیل‌شده است. این مطالب در ۱۸ درس گردآوری‌شده‌اند اما ساختار این کتاب به‌گونه‌ای است که در ابتدا درس به درس به توضیح مطالب پرداخته می‌شود و در ابتدای هر درس بخشی به‌عنوان درس‌نامه ذکرشده است.

 از مهم‌ترین ویژگی‌های ساختاری این کتاب می‌توان به وجود درس‌نامه مجزا در رابطه با آرایه‌های ادبی و زبان فارسی اشاره کرد؛ بنابراین هرکدام از این مطالب دارای درس‌نامه متفاوت می‌باشند. در انتهای درس هجدهم نیز درس‌نامه‌هایی در رابطه با تاریخ ادبیات و سؤالات مربوط به این موضوع نیز گردآوری‌شده است که می‌توانید بامطالعه آن به سؤالات مربوط به آن پاسخ دهید؛ بنابراین بامطالعه کلی این کتاب مطمئناً در پاسخ دادن به سؤالات کنکور درس ادبیات فارسی ۱ موفق عمل خواهید کرد.

 

لینک خرید 

مشترک شدن در خبرنامه ما

به روز رسانی دریافت کنید و از بهترین ها بیاموزید

اخبار و رویدادهای بیشتری در خصوص کتاب و کنکور و تیزهوشان مشاده کنید.

اخبار

همایش دکتر علی قصاب شهر بابک

جمعه ١۴٠٢/١٢/٠۴ ساعت ١٧:٠٠ الی ١٩:٣٠شهربابک – سالن همایش کانون امام خمینییک همایش دلچسب در کنار مردم خون گرم و مهمان نواز شهربابک دکتر علی

آیا می خواهید دانش خود را تقویت کنید؟

با ما تماس بگیرید و در تماس باشید

💳 ارسال تصویر تراکنش کارت به کارت

شماره کارت: 3529-4934-1410-6362

علیرضا احمدزاده سبزه وار