اسامی نهایی پذیرفته‌شدگان آزمون استخدامی آموزش و پرورش اعلام شد

اشتراک گذاری این خبر

وزارت آموزش و پرورش پس از بررسی اعتراضات، اسامی نهایی پذیرفته شدگان آزمون‌های استخدامی وزارت آموزش و پرورش ویژه رشته‌های شغلی آموزگار ابتدایی سال ۱۴۰۱ و دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲ را به سازمان سنجش آموزش کشور اعلام کرد.

سازمان سنجش آموزش کشور در اطلاعیه ای نتایج بررسی اعتراضات، انصرافی‌ها و تعیین نیروهای جایگزین این آزمون را منتشر و اطلاع رسانی کرد.

در این اطلاعیه آمده است: پیرو اطلاعیه‌های تاریخ هفتم شهریور ماه ۱۴۰۲ و دوازدهم بهمن ماه ۱۴۰۲ به اطلاع شرکت کنندگان در مراحل بررسی مدارک و مستندات خوداظهاری و ارزیابی تکمیلی در مرحله اصلی و تکمیل ظرفیت آزمون‌های استخدامی وزارت آموزش و پرورش رشته‌های شغلی آموزگار ابتدایی سال ۱۴۰۱ و دبیری و هنرآموز سال ۱۴۰۲، موضوع مجوز شماره ۹۹۶۶۵ تاریخ سوم اسفند ۱۴۰۱ و شماره ۲۴۴۳۷ مورخ ۲۰ خرداد ۱۴۰۲ سازمان اداری و استخدامی کشور می رساند تمامی موارد مربوط به اعتراضات، انصرافی ها و تعیین نیروهای جایگزین و … بررسی و نتایج نهایی موارد مذکور در قالب کارنامه نهایی به‌روزرسانی شده و از طریق درگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی www.sanjesh.org قابل مشاهده است.

مشترک شدن در خبرنامه ما

به روز رسانی دریافت کنید و از بهترین ها بیاموزید

اخبار و رویدادهای بیشتری در خصوص کتاب و کنکور و تیزهوشان مشاده کنید.

اخبار

عید سعید فطر مبارک

عید فطر عید پایان یافتن رمضان نیستعید بر آمدن انسانی نو از خاکستر‌های خویشتن خویش استچونان ققنوس که از خاکستر خویش دوباره متولد می‌شودعید فطر

آیا می خواهید دانش خود را تقویت کنید؟

با ما تماس بگیرید و در تماس باشید

💳 ارسال تصویر تراکنش کارت به کارت

شماره کارت: 3529-4934-1410-6362

علیرضا احمدزاده سبزه وار